wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

Kategorie

Hity sklepowe

O firmie


Od ponad 17 lat zajmujemy się sprzedażą produktów z branży FMCG non-food. Posiadamy bogatą ofertę produktów między innymi chemii gospodarczej, kosmetyków, akcesoriów do sprzątania czy artykułów higienicznych. Kompleksowo zaopatrujemy różne grupy klientów, począwszy od sklepów, hurtowni, biuroserwisów, instytucji państwowych, gastronomii, szkół oraz sieci hoteli.

Arka Chemia to firma z długoletnią tradycją składająca się z ludzi oddanym swoim pasjom i chęci budowania firmy. W 2017 roku zmieniliśmy lokalizację naszego magazynu, obecnie znajdujemy się w nowoczesnym Parku logistyczny P3 w Błoniu. Dzięki temu, nasz magazyn wysokiego składowania zapewnia nam możliwość szybkiej i sprawnej realizacji zamówień oraz oferowania bogatego asortymentu środków czystości.

                                    

Nasze cele

 

  • Niskie ceny produktów – dzięki długoletniej współpracy z wiodącymi dystrybutorami i producentami oferujemy produkty w konkurencyjnych cenach
  • Bogata oferta chemii gospodarczej – dzięki nowoczesnemu magazynowi możemy Państwu zaoferować szeroką ofertę na środki czystości, jednak nasza oferta jest dużo większa, dlatego jeśli nie mogą Państwo zaleźć jakiegoś produktu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym
  • Szybka i sprawna realizacja zamówień - dzięki dostępności naszego towaru w magazynie jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar do Państwa firmy
  • Zadowolenie klientów- zależy nam, aby nasz klient był zadowolony ze współpracy dlatego, każdego traktujemy w sposób indywidualny, ponieważ cenimy sobie długoletnie współprace


Jak działamy


Platforma internetowa została uruchomiona, aby ułatwić klientom zakup naszych środków czystości, wystarczy prowadzić działalność gospodarczą, aby założyć konto na naszej platformie. Szybko i bezproblemowo znajdą Państwo tutaj wszystkie produkty z segmentu chemii gospodarczej, aby w pełni zaopatrzyć swoje biuro, sklep, hurtownię, szkołę, firmę itp. w środki czystości.

 

Dzięki naszemu prężnie działającemu działowi handlowemu dowiedzą się Państwo o wszystkich nowościach oraz promocjach na środki czystości, dlatego warto otrzymywać od nas maile z promocjami.

Prowadzimy również dalszą hurtową odsprzedaż, dlatego osoby zainteresowane hurtowymi zakupami w pełnych opakowaniach zbiorczych zapraszamy na naszą hurtową platformę internetową B2B Hurt chemiczny

Natomiast jeśli profil Państwa sprzedaży hurtowej nie wymaga zakupów pełno kartonowych, to prosimy o kontakt na adres mailowy w celu ustalenia warunków współpracy.

Naszą domeną jest kompleksowe zaopatrywanie firm i instytucji w produkty niezbędne do ich codziennego funkcjonowania, dlatego zawsze chętnie odpowiadamy na każde zadane przez Państwa pytanie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w, której znajdą Państwo między innymi: środki czystości, akcesoria do sprzątania, artykuły gastronomiczne, odświeżacz i wiele więcej.

Cenimy naszych partnerów handlowych, a przede wszystkim relacje, które z każdym z nich mamy. Zapewniamy nie tylko miłą, ale i profesjonalną obsługę. Jeśli będą mieć Państwo problem ze znalezieniem odpowiedniego środka czystości, opowiemy o właściwościach naszych produktów i pomożemy w dobrze właściwego.


Ponadto na życzenie naszych klientów wdrażamy kompleksowe plany higieny zgodne z wymogami HACCP.Zapraszamy do współpracy!


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone - ARKA CHEMIA 2019
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl