wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

O firmie

O nas
Arka Chemia to firma profesjonalna składająca się z ludzi oddanych swoim pasjom i chęci budowania firmy. Dlatego każde zamówienie na środki czystości, chemię gospodarcza realizujemy szybko i sprawnie. Profesjonalizm i Wasze zadowolenie ze współpracy z nami są dla nas najważniejsze. 
Arka Chemia działa nieprzerwalnie od 2001 roku, dzięki latom doświadczenia rynek chemii gospodarczej oraz środków czystości znamy od podszewki.

Cel
Naszym celem jest Wasze zadowolenie z dobrze wykonanej usługi.  Dostarczamy chemię gospodarczą na terenie całego kraju, zajmujemy się sprzedażą hurtową środków czystości dlatego sprostamy każdemu zamówieniu.

Jak działamy
Każde złożone zamówienie na artykuły chemiczne i środki czystości rozpatrywane jest przez nas indywidualnie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie tylko pewien wycieniek asortymentu jakim handlujemy. Naszą domeną jest kompleksowe zaopatrywanie firm i instytucji w produkty niezbędne do ich codziennego funkcjonowania, dlatego zawsze chętnie odpowiadamy na każde zadane przez Was pytanie.
Dzięki naszej długo letniej współpracy z producentami oraz importerami możemy zagwarantować Wam chemię gospodarczą w niskich cenach.
Towar możecie odebrać od nas osobiście, możemy dostarczyć go naszym transportem albo za pośrednictwem firm kurierskich.
Dzięki naszemu prężnie działającemu działowi handlowemu dowiecie się o wszystkich nowościach oraz promocjach na środki czystości, dlatego warto otrzymywac od nas maile z promocjami.
Ponadto na życzenie naszych klientów wdrażamy kompleksowe plany higieny zgodne z wymogami HACCP.

Plusy współpracy
Cenimy naszych partnerów handlowych, a przede wszystkim relacje, które z każdym z nich mamy. Zapewniamy nie tylko miłą, ale i profesjonalną obsługę Każdy z naszych pracowników zawsze odpowie na wszystkie Wasze pytanie. Jeśli będziesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego środka czystości, opowiemy o właściwościach naszych produktów i pomożemy w dobrze właściwego produktu.
Arka Chemia to firma, którą wyróżnia profesjonalizm dlatego Klienta stawiamy na pierwszym miejscu i zawsze staramy się być elastyczni i szybko oraz bez zbędnych problemów realizować każde zamówienie.
 
Zapewniamy:
-miłą i profesjonalną obsługę,
-bezpłatną dostawa na terenie Warszawy i okolic przy zamówieniach powyżej 500 zł netto
-konkurencyjne ceny i dogodne warunki płatności
-elastyczność i otwartość na potrzeby naszych Klientów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone - ARKA CHEMIA 2018
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl