wyszukiwanie zaawansowane
1 » Hurtownia chemiczna2

Kategorie

Hity sklepowe

1
Palmolive mydło 90g Macadamia

Palmolive mydło 90g Macadamia0,85 zł netto1,05 zł brutto

FOLIA ALUMINIOWA 10M POLPAK

FOLIA ALUMINIOWA 10M POLPAK1,22 zł netto1,50 zł brutto

Hurtownia chemiczna

Hurtownia chemiczna Arka zaprasza do współpracy klientów zainteresowanych zakupem najlepszej jakości środków czystości, akcesoriów do sprzątania jak i artykułów higienicznych. Od samego początku prowadzonej działalności sukcesywnie i sprawnie realizujemy zamówienia dla zakładów pracy, firm, biuroserwisów, szkół, urzędów, instytucji. Zawsze koncentrujemy się na określonych wymaganiach i potrzebach.    
    Asortyment prezentowany za pośrednictwem platformy internetowej to tylko namiastka tego, co jesteśmy w stanie zaproponować. Proponujemy kontakt bezpośrednio z Działem Handlowym, który w odpowiedzi na przesłane zapytanie opracuje specjalną ofertę.
    Hurtownia chemiczna Arka dostarcza swoim klientom wyłącznie produkty spełniające najlepsze standardy jakościowe i cenowe. Jeżeli tylko zachodzi taka potrzeba służymy również doradztwem, jednocześnie zapewniając miłą i profesjonalną obsługę składanych zamówień.

 
Więcej można się dowiedzieć:
hurtownia chemii gospodarczej od wielu lat świadczy najlepsze usługi w branży środków czystości,

środki czyszczące stanowi kluczowy element oferty naszego sklepu,
chemia gospodarcza oferowana naszą hurtownią chemii jest bardzo popularną wsród klientów i wyróżnia się niezwykłą jakością i atrakcyjnymi cenami.


Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone - ARKA CHEMIA 2018
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl